Tüm kampanya ve çekilişler için genel kurallar sayfası.

Aksi belirtilmedikçe tüm kampanya ve çekilişlerde aşağıdaki kurallar geçerlidir.

 

İndirim Kodları/Kuponları: 

 • Coffee Project, gönderimlerin alıcıya ulaşmasında ulaşım masraflarını alıcıdan talep etme hakkı saklıdır.  
 • Tanımlanan indirim kodları bireyseldir, devredilemez, başkaları tarafından kullanılmaz. İndirim kodu tanımlanan kişi ise bu kodu bir sefere mahsus kullanma hakkına sahiptir. 
 • İndirim kodları yalnızca kahve kategorisindeki ürün alımlarında kullanım geçerliliğine sahiptir. 
 • İndirim kodlarının kullanım alanları sınırlı olup indirimli ürün alımında indirim kodları uygulanmayacak, uygulanmak istenen indirim kodları geçersiz sayılacaktır. 
 • İndirim kodları ücretsiz kargo limitini etkilemez. Sepete indirim yansıtıldıktan sonra kalan tutar üzerinden ücretsiz kargo için limit doldurulmaya başlar.
 • İndirim kuponlarının geçerlilik ve kullanım süreleri 15 günle sınırlıdır. 
 • İndirimli alınan ürünlerin iadesi halinde, iade edilen ürün için faturada yer alan indirimli bedel üzerinden para iadesi yapılacaktır. 

Çekilişler:

 • Çekiliş sonucu kazanılan hediyelerin kazanan talihliye gönderiminde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanacaktır. Kazanılan mal ile ilgili yasal yükümlülükler alıcıya aittir.
  Her katılımcı çekiliş sonucunda yalnızca bir kazanma hakkına sahiptir; fazlasını kazanmış olsalar dahi ilk kazanımları kabul edilecek, ikinci ve devamındaki kazanımları geçerli sayılmayacaktır.
 • Kazananların tarafımızca açıklandığı tarihten itibaren talihlilerin bize ulaşma süresi 24 saat olarak belirlenmiştir. Bu süre içerisinde gerekli belgelerle bizlere ulaşmayan katılımcıların kazanımları geçersiz sayılacaktır. Coffee Project tarafından talep edilirse, kazananın kimlikleri ve çekilişe katıldıkları ve kazandıklarını gösteren belgelerle Coffee Project'e ibraz etmezi gerekmektedir.
 • Çekilişe katılım için form doldurmak gibi gerekli koşulların sağlanması şartı varsa, bu koşulların yerine getirilmemesi veya eksik gerçekleşmesi durumunda kişilerin katılımları geçersiz sayılacaktır. Verilen süre içerisinde tarafımıza şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler kazandıkları ödülü alma hakkını kaybederler.
 • Çekiliş sonucu kazanan talihlilerin kazanımları 20 iş günü içerisinde kendilerine ulaştırılacaktır.

Project kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar, kampanya koşullarına uygun olmayan, tarafımızca uygun görülmeyen kişiler kazanmış olsalar dahi kazanımları kendilerine verilmez. Project, istediği anda ve önceden bildirmeksizin fiyat ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

 

İşbu Coffee Project'in düzenlediği çekilişlere katılan herkes, yukarıdaki kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR